Kontakt

info@ceskapenze.cz
+420 724 461 304


Freedom Financial Services, s.r.o.
Železná 713/1a, 619 00 Brno - Horní Heršpice
IČ: 02797933, DIČ: CZ02797933

Privátní finanční audit & Audit státního důchodového zabezpečení.

Napište nám Zavolejte nám

Kdo bude na váš "Audit" dohlížet

Ing. Jiří Šafařík CSc.

Je duchovním otcem myšlenky poskytování poradenství v oblasti prvního důchodového pilíře (státního důchodu). V minulosti působil jako věděcký pracovník v oblasti geologie, kde pracoval na vedoucích pozicích a publikoval několik věděckých prací. Od roku 2000 působí ve finančním sektoru, kde se nejdříve věnoval své poradenské praxi a postupně zastával vysoké řídící pozice.

Když v roce 2015 odcházel do důchodu, začal detailně studovat zákon č. 155/1995 Sb. o důchodovém pojištění. Tam zjistil, že se v minulosti dopustil několika chyb, které ho zbytečně připravily měsíčně o tisíce korun důchodu od státu. Během dvou let výzkumu v této oblasti zjistil, že podobných chyb se dopouští většina lidí platících důchodové pojištění.

O získané zkušenosti se rozhodl podělit s ostatními a založil oddělení, v rámci kterého nyní pomáhá získat lidem vyšší důchody od státu. 

MÁM ZÁJEM O VLASTNÍ ZPRÁVU

Jak to všechno začalo?

Jako celá řada jiných skvělých věcí, všechno to vzniklo úplně náhodou...


Již více jak 25 let se zabýváme správou privátních financí. Co se týče problematiky důchodu, vždy jsme naše úsilí směřovali pouze do oblasti soukromého zabezpečení na důchod. Ani nás nenapadlo, že se dá poradenství poskytovat také v rámci tzv. prvního důchodového pilíře. Vždyť o ten se stará stát a ten musí mít přece vše v pořádku.  

Teprve až když jeden z našich kolegů odcházel do důchodu jsme zjistili, že díky chybám v evidenci ČSSZ a neznalosti zákona o důchodovém pojištění, přichází většina lidí zbytečně o část státního důchodu, na který mají nárok. Jedná se o stovky, někdy tisíce korun měsíčně. Což za 20 let v důchodu činí více, než si většina lidí naspoří za celý svůj život soukromě na penzi.

Další roky ukázaly, že o podobné informace je mezi lidmi obrovský zájem a že prakticky u každého člověka byly objeveny nedostatky a chyby, jejichž odstraněním získají vyšší státní důchod. A tak vznikla tato nová unikátní služba, kterou si nyní můžete objednat i vy!

MÁM ZÁJEM O VLASTNÍ ZPRÁVU
 

Kontaktní formulář

Napište nám svůj dotaz, odepíšeme Vám, nebo Vám zavoláme.
Napište číslicemi "třidvajedna":